Bon turystyczny w apartamentach RentPlanet 20.09.2021

Ponad 5 milionów dzieci skorzystało już z Polskiego Bonu Turystycznego. Wypoczywały również w apartamentach na wynajem RentPlanet.

RentPlanet znalazła się wśród firm z powodzeniem realizujących świadczenie.

- Polacy, ze względu na pandemię, w czasie wakacji w ogromnym stopniu postawili na wypoczynek w kraju. Nasze apartamenty - zarówno w górach, jak i w bardzo atrakcyjnych pod względem turystycznym dużych miastach, takich jak Warszawa czy Wrocław, przez cały sezon cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jestem przekonany, że turyści zachowają aktywność do końca roku. Będą to już tylko krótkie, 2-3 dniowe wypady, jednak po wyczerpującym okresie zamknięcia w domach, wszyscy są spragnieni, by oderwać się od codzienności chociaż na chwilę - mówi Mateusz Sabak, współzałożyciel RentPlanet Sp. z o.o.

Polskim Bonem Turystycznym zostało objętych ponad 7 milionów dzieci. Za jego pomocą od maja do września Polacy zrealizowali płatności na poziomie ponad 1,7 miliarda złotych. Ale bon będzie można wykorzystać już tylko do końca marca przyszłego roku. Czasu jest zatem nie tak wiele, a spora część uczestników programu jeszcze nie wykorzystało świadczenia. 

Przypominamy, że bon daje możliwość zapłacenia za dziecko również podczas pobytu w każdym z naszych apartamentów w całej Polsce. Można nim płacić także za wiele atrakcji turystycznych dostępnych w miejscowościach, gdzie mamy apartamenty dostępne na wynajem. Warto z tego skorzystać, zwłaszcza, że to znaczące finansowe odciążenie - dodaje prezes RentPlanet.

W bazie podmiotów turystycznych przyjmujących płatności bonem znajduje się ponad 28 tysięcy podmiotów. Bonem można płacić do końca marca 2022 roku. Także za wyjazdy planowane po tym terminie, o ile płatność zostanie zrealizowana do 31.03.2022 roku.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij