Nowy obiekt w ofercie RentPlanet 30.09.2021

W zarządzanie RentPlanet trafiły tym razem 42 pokoje w dawnym 4-gwiazdkowym hotelu przy ulicy Gwarnej, naprzeciwko Dworca Głównego PKP.

- Przekształcenie tego kompleksu z modelu hotelowego w model apartamentowy to nowość na polskim rynku. Wyszukujemy obiekty hotelowe w trudnej sytuacji finansowej lub właścicielskiej. Następnie wprowadzamy autorskie rozwiązania, które zapewnią właścicielom m.in. poprawę rentowności ich inwestycji, a przede wszystkim bezpieczeństwo w postaci stabilnego i doświadczonego operatora – podkreśla Mateusz Sabak z RentPlanet.

Jedno- i dwupokojowe Apartamenty Gwarna to rzeczywiście komfortowe lokale w idealnej lokalizacji.Wyposażone są m.in. w 42-calowe telewizory, zestawy do prasowania, sejfy, lodówki, bezprzewodowy Internet. W każdym apartamencie zastosowane zostały także innowacyjne rozwiązania- autorskie zamki RentingLock (zdalnie ustawiane kody do lokalu, które są ważne tylko na czas rezerwacji).

- Odpowiadamy na potrzeby rynku. Zainteresowanie klientów apartamentami jest coraz większe. Turyści szukają rozwiązań, które minimalizują konieczność kontaktu z obsługą – szczególnie w czasie pandemii – dają większą swobodę, możliwość spędzenia czasu w szerszym gronie niż w przypadku pokoju hotelowego, a także często oferują lepszy komfort w porównywalnej lub niższej cenie – mówi Mateusz Sabak.

Wszystkie prowadzone przez RentPlanet obiekty mają zapewnioną m.in. najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologię dystrybucji cen, obłożenia i zarządzania. 

Dla właścicieli bardzo ważna jest również pełna transparentność w liczbie rezerwacji i finansach, dlatego przywiązujemy do tego ogromną wagę. Każdy z właścicieli ma nieograniczony dostęp do wszystkich danych dotyczących aktualnego obłożenia lokalu, kalendarza rezerwacji czy oferowanej ceny najmu – dodaje Mateusz Sabak.

RentPlanet – Apartamenty Gwarna to już kolejna propozycja w ofercie firmy na mapie Wrocławia. W stolicy Dolnego Śląska RentPlanet posiada już blisko 150 różnorodnych apartamentów. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie – może wybierać mieszkania bardzo luksusowe, jak również w wariancie budżetowym.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij