RentingLock – komfort i wygoda na pierwszym miejscu 22.05.2019

Krótkoterminowy wynajem nieruchomości wiąże się z dużą rotacją gości, którzy każdorazowo oczekują komfortowego dostępu do apartamentu. Przekazywanie kluczy może być dla właściciela w tej sytuacji kłopotliwe, a czasem wręcz niemożliwe.

Rozwiązaniem są zamki elektroniczne, które pozwalają całkowicie wyeliminować wszelkie trudności

Konieczność przyjmowania gości za każdym razem oraz obecność przy ich zameldowaniu, przekazywanie kluczy, czy utrzymywanie recepcji to tylko kilka niedogodności, jakie wiążą się z wynajmem nieruchomości na doby. Aby przyśpieszyć oraz usprawnić ten proces, zarówno z punktu widzenia właścicieli mieszkań, jak i samych gości, wprowadziliśmy do naszej oferty RentingLock - elektroniczne zamki do drzwi. Co istotne, do ich funkcjonowania nie jest potrzebny stały dostęp do Internetu, bluetooth czy zewnętrzne źródła prądu. W tym celu wystarczą zwykłe baterie AA, ponieważ kody umożliwiające ich otwarcie generowane są jednokierunkowo, na wzór „tokenów”, jakie swoim klientom przekazują niektóre banki. Niepowtarzalna kombinacja cyfr, która pozwala na otwarcie drzwi apartamentu, działa tylko przez czas obowiązywania rezerwacji konkretnego apartamentu i może on wynosić od godziny do nawet 1000 dni.

Elektroniczne zamki w praktyce

W przypadku wszystkich apartamentów, które przejmujemy w zarządzanie, pierwszym krokiem jest zweryfikowanie, czy drzwi wejściowe prowadzące do ich mieszkania są odpowiednie i czy zamek RentingLock będzie do nich pasował. W przeciwnym wypadku doradzamy, jakiej podmiany zamka wpuszczanego wymagają drzwi. Samo zamontowanie kodowego zamka wraz z klamką nie zajmuje więcej niż godzinę, natomiast jego aktywacja możliwa jest poprzez czytelny i intuicyjny panel online – wystarczy podać w nim unikalny numer seryjny zamka. Również za jego pośrednictwem właściciel mieszkania może samodzielnie wygenerować kody dostępu dla gości.

Swoboda i bezpieczeństwo

Zastosowanie zamków RentingLock w przypadku najmu krótkoterminowego, bez względu na to, czy rezerwacja apartamentu dokonywana jest przez system online, e-mail czy telefonicznie, wyeliminuje zagrożenie zgubienia kluczy, ale też ich dorobienia, co ogranicza ryzyko potencjalnej kradzieży. Jest to także zdecydowane ułatwienie w sytuacji, w której goście zjawią się wcześniej, niż zapowiadali, lub też chcą zameldować się w środku nocy. Dla właścicieli oznacza to nie tylko oszczędność czasu, ale też wyższą jakość świadczonych usług, co przekłada się na konkurencyjność oferty i większe zainteresowanie ich apartamentem.

 
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij