RentPlanet dołączą do inicjatywy UN Global Compact 28.10.2021

Miło nam poinformować, że RentPlanet dołączyła do UN Global Compact.

UN Global Compact to największa na świecie inicjatywa skupiająca zrównoważony biznes. UNGC zrzesza obecnie ponad 10.000 członków z całego świata. Poprzez współpracę z rządami, międzynarodowymi organizacjami, firmami i instytucjami prowadzi szereg ambitnych działań, stając się katalizatorem globalnych zmian.

Od momentu powołania w 2000 roku przez Sekretarza Generalnego ONZ – Kofi Annana, UN Global Compact prowadzi działania na rzecz środowiska, praw człowieka, przeciwdziałania korupcji oraz godnej i legalnej pracy.

Dlaczego dołączyliśmy do UN Global Compact? Ponieważ bycie częścią globalnej inicjatywy zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu uważamy za swój obowiązek. Pragniemy, zarówno pogłębiać naszą wiedzę w tym zakresie, jak i dzielić się z innymi naszym doświadczeniem. Jako lokalna część organizacji możemy pomóc zrozumieć co oznacza odpowiedzialny biznes w różnych kontekstach: narodowym, kulturowym czy językowym, szczególnie w przypadku tych, którzy są najbardziej narażeni na mechanizmy nieetycznego biznesu. Członkostwo w UN Global Compact to jeden z ważniejszych elementów realizacji tego celu – podkreśla Mateusz Sabak, współzałożyciel i Prezes Zarządu RentPlanet.

RentPlanet to dynamiczna, zaawansowana technologicznie, nowoczesna i szybko rosnąca firma specjalizująca się w zarządzaniu apartamentami oraz wynajmie lokali mieszkalnych. Nie jesteśmy obojętni na otaczający nas świat. Budowanie odpowiedzialnej marki od samego początku było dla nas bardzo ważne. Zależy nam na opinii przyjaznego miejsca pracy i rzetelnego, lojalnego partnera w biznesie, odpowiedzialnego również za środowisko naturalne i lokalne społeczności. 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij