RentPlanet w sercu Gdańska 26.10.2021

Chlebova Apartamenty w Gdańsku to nowa propozycja RentPlanet.

Tym razem spółka jest w fazie wdrażania kilkudziesięciu apartamentów w historycznym centrum Starego Miasta, o krok od największych atrakcji Gdańska.

- Chlebova Apartamenty to miejsce z duszą, które pomimo położenia w centrum miasta daje poczucie prywatności i zapewnia piękne widoki. To tętniące życiem miejsce, skąd wszędzie jest blisko. Jestem przekonany, że w perspektywnie krótkoterminowej będzie to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na turystycznej i rozrywkowej mapie Gdańska – tak o apartamentach Chlebowa mówi Mateusz Sabak, współzałożyciel RentPlanet.

Docelowo spółka będzie oferować blisko setkę, w pełni wyposażonych apartamentów z aneksami kuchennymi, w budynku łączącym tradycję z nowoczesnością. Na dachu znajduje się rozległy taras widokowy, z którego rozciąga się widok na Miasto Główne, pływające Motławą statki, Wyspę Spichrzów oraz Port. Do dyspozycji gości jest również garaż podziemny, sala fitness, sala biznes oraz bawialnia dla dzieci. W najbliższej okolicy Chlebovej znajdują się Port Gdański, Stocznia Gdańska, Muzeum II wojny światowej, filharmonia na Ołowiance czy mariny, skąd można wyruszyć w rejsy po rzece i morzu. 

Wszystkie apartamenty zarządzane przez RentPlanet zostaną wyposażone w zamki elektroniczne marki RentingLock, które są autorskim projektem, pozwalający automatyzować i optymalizować procesy obsługi i zameldowania gości.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij