Sylwester 2021/2022. Polacy już rezerwują noclegi 03.10.2021

W tym roku Polacy liczą na huczną zabawę – w klubach, domach czy na ulicach miast. Nie chcą kolejnej smutnej nocy sylwestrowej i już robią plany.

- Mamy coraz więcej zapytań i rezerwacji na okres zimowy, szczególnie końcówkę grudnia. Zdecydowana większość z nich dotyczy miejscowości górskich, ale ludzie nastawiają się też na zabawę w dużych miastach. Wydaje się, że powitanie 2022 roku może być huczne, o ile pandemia nie pokrzyżuje nam planów, ale chyba wszyscy mamy wielkie oczekiwania i nadzieje związane z Nowym Rokiem – mówi Mateusz Sabak z RentPlanet.

Dostępne w okresie sylwestrowym apartamenty RentPlanet znikają w coraz szybszym tempie. Największym zainteresowaniem Polaków cieszy się jak zwykle Zakopane, gdzie co roku tłumy bawią się na Krupówkach. Podobnie jak w innych górskich kurortach turyści stawiają też na aktywny wypoczynek - narty, spacery, SPA czy termy. 

- Zakopane cyklicznie jest hitem na przełomie roku. Tu faktycznie trzeba się spieszyć, bo zarezerwowanych mamy już dużą część apartamentów. Za chwilę boom zacznie się na pozostałe nasze apartamenty w górach tj. Kościelisku, Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju – dodaje Mateusz Sabak.

RentPlanet obserwuje także spory ruch w sylwestrowych rezerwacjach apartamentów zlokalizowanych w Warszawie i Wrocławiu, a także nowootwartej lokalizacji, czyli Gdańsku. W sumie, w kilku najbardziej topowych miejscowościach Polski dysponujemy blisko 1000 miejsc.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij