Ważna informacja! Procedury Covid-19 07.05.2020

Jest nam niezmiernie miło, że będziemy mogli Państwa gościć w naszych apartamentach. W zawiązku z epidemią wprowadziliśmy szereg procedur, które mają chronić zdrowie naszych Gości oraz zminimalizować jakiekolwiek ryzyko, a także zagwarantować Państwu bezpieczny pobyt w naszych apartamentach.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi procedurami. 

1. Przed przyjazdem skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i poprosimy Cię o informacje dotyczące Twojego stanu zdrowia. Jeśli czujesz się źle i masz podwyższoną temperaturę, prosimy zrezygnuj z przyjazdu, gdyż nie będziemy mogli Cię ugościć.
2. Płatność za rezerwację odbywa się bezgotówkowo, przed przyjazdem.
3. Prosimy, abyś posiadał własną maseczkę i poruszał się w niej we wszystkich przestrzeniach wspólnych. Staraj się również zachować odstęp od innych osób w częściach wspólnych naszych obiektów. 
4. Podczas Twojego pobytu apartament nie będzie sprzątany. 
6. Twój apartament zostanie posprzątany dopiero 24 godziny po Twoim wyjeździe.
7. Po sprzątaniu apartamenty przechodzą proces dezynfekcji. 
8. RentPlanet współpracuje z profesjonalnymi firmami sprzątającymi, które są wyposażone w środki dezynfekujące oraz stosują wszystkie zasady bezpieczeństwa. 
9. Akcesoria takie jak zestaw do parzenia kawy lub herbaty, pilot do telewizora czy czajnik oraz wszystkie włączniki świateł są dokładnie dezynfekowane.
10. W naszych obiektach regularnie dezynfekujemy najczęściej dotykane powierzchnie, w tym panel z przyciskami w windzie, klamki oraz włączniki świateł w częściach wspólnych. 
11. Sejfy i klucze są regularnie dezynfekowane specjalnie do tego przeznaczonymi środkami.  
12. Przed przystąpieniem do pracy nasz personel zakłada maski oraz rękawiczki ochronne. Zmodyfikowaliśmy również procesy i zadania, by zminimalizować kontakty pomiędzy pracownikami zapewniając im maksymalne bezpieczeństwo. W naszych biurach może przebywać określona ilość osób, o czym informują specjalne zawieszki. 
13. Pościel i ręczniki są prane w temperaturze min. 60 st.C i dostarczane w reżimie sanitarnym.
14. Płyn do dezynfekcji jest dostępny w wielu miejscach w naszych obiektach dla Gości oraz pracowników.
15. W naszych apartamentach znajdziesz informacje jak uniknąć zarażenia oraz jak dokładnie myć dłonie. Dostępny jest także numer do stacji sanitarno-epidemiologicznej. 
16. Przy rejestracji zostaniesz poproszony o podpisanie pouczenia o odpowiedzialności karnej i cywilnej za zatajenie istotnych informacji dotyczących stanu zdrowia pod kątem Covid-19 i przebywania na kwarantannie. Wprowadzamy również klauzulę wyłączenia odpowiedzialności RentPlanet za ewentualne zakażenie się Covid-19 w trakcie pobytu. 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij