Chlebova - miejsce z historią w Gdańsku 24.08.2020

Coraz chętniej inwestujemy w mieszkania nie po to by w nich mieszkać, ale by korzystnie ulokować oszczędności. Eksperci twierdzą, że zyskujemy na tym dużo więcej niż na trzymaniu pieniędzy w bankowych depozytach, lub inwestowaniu w fundusze. Żeby jednak dobrze zarabiać na wynajmie mieszkania, warto kupić je w możliwie najlepszej lokalizacji i u zaufanego dewelopera.

Takim miejscem jest właśnie CHLEBOVA Apartamenty. Przestrzeń stworzona dla osób ceniących historyczny klimat. Połączenie nowoczesnych, gwarantujących wysoki komfort rozwiązań architektonicznych wraz z zabytkowymi elementami symbolizującymi genezę nazwy. To miejsce z duszą, które pomimo położenia w centrum miasta daje poczucie prywatności, zapewniając piękne widoki. Wnętrza inwestycji CHLEBOVA to nowoczesne rozwiązania stworzone z wysokiej klasy materiałów, które zostały wzbogacone o artefakty pochodzące ze zburzonej Fabryki Chleba. W ten sposób inwestycja zyskała historyczne tło, które z punktu widzenia mieszkańców miasta ma ogromną wartość sentymentalną. Chcąc podkreślić wyjątkowość lokalizacji CHLEBOVA na dachu budynku powstał taras. Rozciąga się z niego urzekający widok na: Miasto Główne, pływające Motławą statki, Wyspę Spichrzów oraz Port. To niezwykle urokliwe i spokojne miejsce, gdzie w kameralnych warunkach można napawać się pięknem otoczenia.

Właśnie w tym miejscu możesz zacząć zarabiać na wynajmie mieszkania. Wystarczy, że przekażesz apartament firmie RentPlanet, a my zajmiemy się kompleksowo procesem wynajmu. Jesteśmy profesjonalnym i jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie operatorów zarządzania najmem krótkoterminowym w 5 miastach w Polsce. Obsłużyliśmy już ponad 51 tys. gości w ramach blisko 20 tys. rezerwacji. Nowoczesna technologia, zaawansowane działania marketingowe oraz wielokanałowa sprzedaż pozwala uzyskać właścicielom apartamentów pełną transparentność i maksymalizować zyski z wynajmu.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij