IzerSKI Resort w Świeradowie-Zdroju 03.02.2020

Zarabiaj na apartamentach w górach! Skorzystaj ze specjalnej oferty IzerSKI Resort ;) Kup apartament położony w sercu planowanego kompleksu narciarskiego w malowniczym Świeradowie-Zdroju, a RentPlanet w całość zadba o kwestie związane z wynajem Twojego apartamentu ;)

Obiekt Izerski Resort w Świeradowie – Zdroju stanowi harmonijne połączenie nowoczesnej oraz funkcjonalnej architektury z urokliwością otaczającego górskiego krajobrazu, idealnie wpisując się w malowniczą strukturę tej turystyczno-kuracyjnej miejscowości. Domeną dzisiejszego Świeradowa-Zdrój jest stale rozwijająca się turystyka. Miejscowość oraz otaczające ją góry oferują wachlarz możliwości aktywnego wypoczynku dla całych rodzin a stały rozwój infrastruktury dodatkowo temu sprzyja.

IzerSKI Resort

IzerSKI Resort

IzerSKI Resort

Osoby zainteresowane zakupem apartamentu w inwestycji IzerSKI Resort, mogą skorzystać z oferty RentPlanet – profesjonalnego i jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie operatorów zarządzania najmem krótkoterminowym w 6 miastach w Polsce. Obsłużyliśmy już  ponad 51 tys. gości w ramach blisko 20 tys. rezerwacji. 

Kupując apartament w IzerSKI Resort, zyskują Państwo idealne miejsce na weekendowe oraz wakacyjne wypady, ale także inwestycję, która zapewni zadowalające i regularne zyski.

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij