Javorina Residence w Zakopanem 01.02.2020

Zakopanego, stolicy polskich gór, nikomu przedstawiać nie trzeba :) Jeżeli zawsze marzyłeś o apartamencie z widokiem na przepiękne pasma górskie to zdecydowanie musisz odwiedzić Javorina Residence ;) RentPlanet będzie wspierać nowych właścicieli w osiąganiu zadowalających zwrotów z inwestycji :) 

Javorina Residence to doskonała lokalizacja w cichej okolicy z pięknymi widokami na góry, oddalona ok. 1 km od Krupówek. Liczne udogodnienia dla właścicieli i ich gości, w tym garaż, recepcja i strefa wellness. Charakterystyczna, zakopiańska architektura połączona z najnowszymi trendami oraz wysokiej jakości materiały i standard wykończenia. 

Kup apartament w Javorina Residence, przekaż klucze RentPlanet i ciesz się z zysków!
Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem wynajmem krótkoterminowym apartamentów. Nowoczesna technologia, zaawansowane działania marketingowe oraz wielokanałowa sprzedaż pozwala uzyskać właścicielom apartamentów pełną transparentność i maksymalizować zyski z wynajmu  – przekaż nam klucze do swojego apartamentu, a my zadbamy o znacznie więcej niż obsługa gości, sprzątanie, nadzór nad stanem technicznym i rozliczeniami. Wysoką jakość naszych usług potwierdza ponad  ponad 51 tys. gości w ramach blisko 20 tys. rezerwacji.  Autorska metoda Revenue Management i efektywne strategie sprzedaży, pozwalają właścicielom nieruchomości uzyskać oczekiwane zwroty z inwestycji i pełną transparentność współpracy z RentPlanet.

 

 

 

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij