ST_ART Piątkowo - nowa inwestycja w Poznaniu 24.08.2020

Szukasz najlepszego i bezpiecznego sposobu na ulokowanie swoich pieniędzy? Mamy dla Ciebie propozycję, dzięki której pomnożysz swój majątek. Tą propozycją jest zainwestowanie w nowe nieruchomości w Poznaniu na Piątkowie z niesamowitym widokiem na miasto.

ST_ART Piątkowo powstaje na rogu ulic Lechickiej oraz Wojciechowskiego w Poznaniu. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które cenią sprawną komunikację z centrum miasta. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy oraz pętla tramwajowa. W sąsiedztwie znajdują się popularne centra handlowe Plaza oraz Pestka z licznymi sklepami, restauracjami, kawiarniami oraz kinem Cinema City. Aktywne osoby z pewnością docenią bliskość kręgielni oraz klubu City Fit C.H. Pestka. Spragnieni mocniejszych wrażeń mogą skorzystać z rozrywki oferowanej w położnym po sąsiedzku Forcie Va – laserowego paintball’a.

Nazwa inwestycji mieszkaniowej ST_ART Piątkowo nawiązuje do pełnej pasji sztuki młodego pokolenia – popularnego street'u.

Osoby zainteresowane zakupem apartamentu w inwestycji ST_ART Piątkowo mogą skorzystać z oferty RentPlanet – profesjonalnego i jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie operatorów zarządzania najmem krótkoterminowym. Nowoczesna technologia, autorska metoda Revenue Management i efektywne strategie sprzedaży, pozwalają właścicielom nieruchomości uzyskać oczekiwane zwroty z inwestycji i pełną transparentność współpracy z RentPlanet. W 2019 r. uzyskaliśmy średnie obłożenie we wszystkich zarządzanych apartamentach na poziomie 71%!

Współpraca z RentPlanet to możliwość skorzystania z bogatego doświadczenia, które przekłada się na realne korzyści.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij