Czym zajmuje się RentPlanet? Firma RentPlanet oferuje krótkoterminowy wynajem apartamentów we Wrocławiu, Warszawie, Szklarskiej Porębie, Świeradowie Zdroju, Kościelisku i Zakopanem.

Miasto

Termin

Wybierz termin

Osób

Kod promocyjny

  1. RentPlanet.pl
  2. RentPlanet

Dla kogo jest RentPlanet?

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.
Osobom uwielbiającym podróżowanie, oferujemy wynajem komfortowych i doskonale zlokalizowanych apartamentów, dbając, aby Wasz pobyt był wyjątkowy i niezapomniany. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają tysiące obsłużonych rezerwacji i zadowolonych gości.
Nowoczesna technologia, autorska metoda Revenue Management i efektywne strategie sprzedaży, pozwalają Właścicielom nieruchomości uzyskać wysokie zyski i pełną transparentność wspólpracy z RentPlanet.
W 2019 r. uzyskaliśmy średnie obłożenie na poziomie 71%!

O nas

O nas

Początki firmy RentPlanet sięgają roku 2016. Związani byliśmy od samego początku z wynajmem krótkoterminowym i szybko okazało się, że założony model biznesowy jest zgodny z trendami rynkowymi. Pozyskaliśmy również partnera technologicznego, firmę RentingLock produkującą zamki elektroniczne, dzięki czemu obsługa gości stała się w pełni zautomatyzowana. Zarządzamy apartamentami w kilku polskich miastach (Wrocław, Warszawa, Zakopane, Kościelisko, Białka Tatrzańska, Szklarska Poręba i Świeradów Zdrój). Do września 2020  r. obsłużyliśmy ponad 51 tys. gości w ramach blisko 20 tys. rezerwacji.  

Inwestorom oferujemy kompleksowe wsparcie – profesjonalną sesję zdjęciową, utworzenie profili apartamentów na kilkudziesięciu serwisach internetowych, właściwe przygotowanie apartamentów, kampanie marketingowe wspomagające wynajem oraz wysokiej jakości obsługę gości.

Przykładowe apartamenty

Jakie warunki musi spełniać apartament?

Poszukujemy apartamentów, które są zlokalizowane w centrach miast, posiadają podwyższony standard wykończenia oraz pełne wyposażenie – spełniają wszelkie wymagania do komfortowego codziennego użytkowania.

Ile mogę zarobić korzystając z RentPlanet?

Miesięczny przychód możliwy do uzyskania na konkretnym apartamencie jest uzależniony m.in. od lokalizacji i standardu wykończenia. W RentPlanet wykorzystujemy najbardziej efektywne narzędzia do generowania wysokiej częstotliwość wynajmu oraz algorytmy optymalizacji cen, aby maksymalizować przychód z wynajmu przez cały rok.

Czy RentPlanet będzie dostępny także w innych miastach?

Systematycznie poszerzamy ofertę dostępnych apartamentów w największych miastach oraz najbardziej znanych ośrodkach turystycznych w Polsce.

Zarezerwuj apartament

Miasto

Termin

Wybierz termin

Osób

Kod promocyjny

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij