Czym jest RentPlanet? To platforma pozwalająca na krótkoterminowy wynajem apartamentów we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szklarskiej Porębie, Świeradowie Zdroju i Zakopanem.

Miasto

Termin

Wybierz termin

Osób

Kod promocyjny

  1. RentPlanet.pl
  2. RentPlanet

Dla kogo jest RentPlanet?

Oferujemy wynajem komfortowych i doskonale zlokalizowanych apartamentów dbając, aby Twój pobyt był wyjątkowy. Wysoką jakość obsługi potwierdzają tysiące obsłużonych rezerwacji i zadowolonych gości, którzy chętnie wracają. Naszą ofertę kierujemy również do właścicieli nieruchomości – dzięki nowoczesnej technologii i efektywnej sprzedaży zyskasz pełną transparentność i zwiększysz zyski z krótkoterminowego wynajmu swojego apartamentu. Tylko w 2018 r. obłożenie w naszych apartamentach wyniosło 74%!

Przykładowe apartamenty

Jakie warunki musi spełniać apartament?

Poszukujemy apartamentów, które są zlokalizowane w centrach miast, posiadają podwyższony standard wykończenia oraz pełne wyposażenie – spełniają wszelkie wymagania do komfortowego codziennego użytkowania.

Ile mogę zarobić korzystając z RentPlanet?

Miesięczny przychód możliwy do uzyskania na konkretnym apartamencie jest uzależniony m.in. od lokalizacji i standardu wykończenia. W RentPlanet wykorzystujemy najbardziej efektywne narzędzia do generowania wysokiej częstotliwość wynajmu oraz algorytmy optymalizacji cen, aby maksymalizować przychód z wynajmu przez cały rok.

Czy RentPlanet będzie dostępny także w innych miastach?

Systematycznie poszerzamy ofertę dostępnych apartamentów w największych miastach oraz najbardziej znanych ośrodkach turystycznych w Polsce.

Zarezerwuj apartament

Miasto

Termin

Wybierz termin

Osób

Kod promocyjny

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij