Czym jest RentPlanet? To platforma pozwalająca na krótkoterminowy wynajem apartamentów we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szklarskiej Porębie, Świeradowie Zdroju i Zakopanem.

Miasto

Termin

Wybierz termin

Osób

Kod promocyjny

  1. RentPlanet.pl
  2. RentPlanet

Dla kogo jest RentPlanet?

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.
Osobom uwielbiającym podróżowanie, oferujemy wynajem komfortowych i doskonale zlokalizowanych apartamentów, dbając, aby Wasz pobyt był wyjątkowy i niezapomniany. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają tysiące obsłużonych rezerwacji i zadowolonych gości.
Nowoczesna technologia, autorska metoda Revenue Management i efektywne strategie sprzedaży, pozwalają Właścicielom nieruchomości uzyskać wysokie zyski i pełną transparentność wspólpracy z RentPlanet.
W 2018 r. uzyskaliśmy średnie obłożenie na poziomie 74%!

Przykładowe apartamenty

Jakie warunki musi spełniać apartament?

Poszukujemy apartamentów, które są zlokalizowane w centrach miast, posiadają podwyższony standard wykończenia oraz pełne wyposażenie – spełniają wszelkie wymagania do komfortowego codziennego użytkowania.

Ile mogę zarobić korzystając z RentPlanet?

Miesięczny przychód możliwy do uzyskania na konkretnym apartamencie jest uzależniony m.in. od lokalizacji i standardu wykończenia. W RentPlanet wykorzystujemy najbardziej efektywne narzędzia do generowania wysokiej częstotliwość wynajmu oraz algorytmy optymalizacji cen, aby maksymalizować przychód z wynajmu przez cały rok.

Czy RentPlanet będzie dostępny także w innych miastach?

Systematycznie poszerzamy ofertę dostępnych apartamentów w największych miastach oraz najbardziej znanych ośrodkach turystycznych w Polsce.

Zarezerwuj apartament

Miasto

Termin

Wybierz termin

Osób

Kod promocyjny

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij