Czym zajmuje się RentPlanet? Łącząc standardy hoteli premium z zaletami apartamentów, tworzymy nowe standardy w zarządzaniu wynajmem apartamentów.

Miasto

Termin

Wybierz termin

Osób

Kod promocyjny

  1. RentPlanet.pl
  2. RentPlanet

RentPlanet to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy aktywnie poszukują alternatywy dla tradycyjnego hotelu.

Od 2016 roku zajmujemy się rozwojem usług zarządzania wynajmem mieszkań i apartamentów, łącząc design i standard hotelu premium z zaletami apartamentu. Oferujemy wysokiej jakości obsługę, najnowsze rozwiązania technologiczne i doświadczenie zespołu, a to wszystko w dobrze zlokalizowanym i w pełni wyposażonym apartamencie w cenie standardowego pokoju hotelowego.

Jesteśmy także platformą technologiczną, która automatyzuje i digitalizuje wszystkie konwencjonalne procesy operatora hotelowego, w tym autorską metodę Revenue Management, efektywne strategie sprzedażowe i cenowe, meldowanie, wymeldowanie, sprzątanie, obsługę klienta, fakturowanie, itp.
Co więcej, właściciele mieszkań mają całodobowy, pełny i transparentny dostęp do statystyk finansowych swoich mieszkań.
W 2019 roku wygenerowaliśmy średnie obłożenie we wszystkich apartamentach na poziomie 71%!

RentPlanet powstało w 2016 roku. Od początku działalności skupialiśmy się doskonaleniu procesu zarządzania wynajmem krótkoterminowym i średnioterminowym apartamentów. Szybko okazało się, że przyjęty przez założycieli model biznesowy jest zgodny z trendami rynkowymi w Europie. Wpływ COVID-19 na branżę hotelarską udowodnił, że podział przychodów z wynajmu apartamentów jest najbezpieczniejszym i najbardziej transparentnym modelem współpracy operatora z właścicielem apartamentu.

RentPlanet obsługuje apartamenty o standardzie, wykończeniu i wyposażeniu odpowiadającemu hotelom premium. Wszystkie nasze apartamenty znajdują się w doskonałych lokalizacjach, są w pełni wyposażone z dostępem do szybkiego i bezpłatnego Wi-Fi, a dzięki inteligentnym zamkom elektronicznym RentingLock wszyscy nasi goście mogą czuć się bezpiecznie.

Obsłużyliśmy ponad 150 tysięcy gości w ramach ponad 100 tysiącach rezerwacji.

Łączymy standard hoteli premium z zaletami apartamentów i automatyzujemy wszystkie procesy tradycyjnego operatora.

Inwestorom oferujemy kompleksowe wsparcie - od profesjonalnej sesji zdjęciowej po stworzenie profili mieszkań na kilkudziesięciu serwisach internetowych, odpowiednie przygotowanie mieszkań, kampanie marketingowe wspierające wynajem oraz wysokiej jakości obsługę klienta.

Przykładowe apartamenty

Jak zarezerwować apartament?

Wejdź na stronę główną www.rentplanet.pl, wybierz interesujące Cię miasto, termin oraz ilość osób. Zaznacz apartament, a następnie wybierz przycisk ZAREZERWUJ ONLINE. Wybierz ofertę i wprowadź swoje dane. Postępuj zgodnie z procedurami płatności. I to już wszystko! Otrzymasz od nas potwierdzenie dokonania rezerwacji na wskazany adres mailowy.

Czy dostanę potwierdzenie rezerwacji?

Oczywiście. Potwierdzenie wyślemy mailem na adres wskazany podczas procesu dokonywania rezerwacji. Jeżeli mail z potwierdzeniem nie dojdzie w do Ciebie w ciągu 24h to w pierwszej kolejności sprawdź folder SPAM na swojej skrzynce pocztowej. Jeżeli tam również go nie będzie to zadzwoń lub napisz do nas.

Jak mogę opłacić swoją rezerwację?

Płatności dokonasz kartą przy dokonywaniu rezerwacji przez naszą stronę internetową lub przelew, jeżeli Twój przyjazd jest nie wcześniej niż za 7 dni.

Czy mogę anulować rezerwację?

Zasady anulowania rezerwacji są dostępne w trakcie dokonywania rezerwacji oraz widoczne w potwierdzeniu rezerwacji.

Czy mogę zmienić termin pobytu?

Zrobimy co w naszej mocy, ale wszystko zależy od dostępności apartamentu. Napisz do nas lub zadzwoń.

Czy muszę skontaktować się w dniu przyjazdu?

Tak, każdorazowo prosimy o kontakt w dniu przyjazd. Jeżeli pojawia się jakaś zmiana lub opóźnienie, również przekaż nam takie informacje.

Ile trwa doba hotelowa?

To zależy od miasta i lokalizację, którą zarezerwowałeś. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w potwierdzeniu rezerwacji oraz wiadomości otrzymanej od Hosta.

Jak dostać się do apartamentu?

Najpóźniej w dniu rezerwacji nasz Host skontaktuje się z Tobą i udzieli Ci wszelkich informacji dotyczących zameldowania i wymeldowania.

Jakie jest wyposażenie apartamentów?

W każdym apartamencie dostęp:
- wygodne łóżka
- szybkie i bezpłatne Wi-Fi
- świeża i czysta pościel oraz ręczniki
- przyjazny kąt do pracy
- kosmetyki
Cały opis wyposażenia jest dostępny w profilu każdego apartamentu.

Czy w apartamentach jest dostępne śniadanie?

W opisie każdego apartamentu jest informacja nt. dostępności śniadań, ale niezależnie od apartamentu... wszystkie są przepyszne :)

Czy można przyjechać ze zwierzętami domowymi?

To zależy, w który apartamencie - obecność zwierząt wymaga każdorazowego, indywidualnego uzgodnienia z Hostem lub recepcją. W przypadku niektórych apartamentów mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Jakie warunki musi spełniać apartament?

Poszukujemy apartamentów, które są zlokalizowane w centrach miast lub lokalizacjach turystycznych, posiadają podwyższony standard wykończenia oraz pełne wyposażenie – spełniają wszelkie wymagania do komfortowego, codziennego użytkowania.

Ile mogę zarobić korzystając z RentPlanet?

Miesięczny przychód możliwy do uzyskania na konkretnym apartamencie jest uzależniony m.in. od lokalizacji i standardu wykończenia. W RentPlanet wykorzystujemy najbardziej efektywne narzędzia do generowania wysokiej częstotliwość wynajmu oraz algorytmy optymalizacji cen, aby maksymalizować przychód z wynajmu przez cały rok. Dla każdego apartamentu przygotowujemy oddzielną analizę sprzedażową.

Czy RentPlanet będzie dostępny także w innych miastach?

Systematycznie poszerzamy ofertę dostępnych apartamentów w największych miastach oraz najbardziej znanych ośrodkach turystycznych w Polsce.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij