Izerski Resort - zainwestuj w apartament w pięknej okolicy 08.05.2019

Izerski Resort to niezwykła inwestycja zlokalizowana na obrzeżach Świeradowa - Zdrój, malowniczej górskiej miejscowości uzdrowiskowej.

Sam obiekt zostanie wzniesiony u podnóża Góry Świeradowiec (na której szczyt będzie w przyszłości prowadził wyciąg gondolowy), niedaleko SKY WALK – jednej z atrakcji turystycznych regionu.

Izerski Resort to docelowo 200 lokali o najwyższym standardzie, zaprojektowanych z myślą o komforcie i wygodzie ich przyszłych mieszkańców. Widok na pobliskie Sudety Zachodnie, ustawne i przestronne wnętrza, strefa wypoczynkowa SPA, a także całodobowa recepcja do dyspozycji gości to tylko kilka przykładowych czynników wyróżniających tę inwestycję.  

Wyjątkowy obiekt na mapie regionu

Obiekt ten powstał z myślą zarówno o osobach, które poszukują idealnej lokalizacji na weekendowe lub wakacyjne wypady, jak i o tych, które posiadane nieruchomości planują przeznaczyć na wynajem krótkoterminowy. Do ich dyspozycji dostępne będą mieszkania nie tylko jedno-, ale też dwu- oraz trzypokojowe, o powierzchni od 33 do blisko 90 mkw., w najwyższym standardzie wykończenia. To jednak nie wszystko. Na terenie resortu znajdą się także bary, sale i place zabaw dla dzieci, każdy budynek będzie posiadać również saunę i jacuzzi. Właściciele apartamentów mogą też skorzystać z jednego z pakietów wykończenia mieszkania pod klucz, czym zajmie się renomowana firma Max-Fliz, znana z interesującego designu oraz szerokiej oferty asortymentu.

O tym, jak prezentować będą się gotowe apartamenty, można przekonać się samodzielnie. Wystarczy odwiedzić stronę internetową Resortu, by odbyć po nim wirtualny spacer, oglądając nie tylko wnętrze interesującego nas mieszkania, ale też najbliższą okolicę.

Kompleksowe wsparcie przez cały rok

Ci, którzy są zainteresowani zakupem apartamentu w Izerski Resort, mogą skorzystać z oferty RentPlanet – profesjonalnego i jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie operatorów zarządzania najmem krótkoterminowym w Polsce. Doświadczenie, hotelowy standard oraz narzędzia jakimi dysponujemy to podstawa prognozowanej stopy zwrotu z inwestycji na poziomie około 8% w skali roku. Co to oznacza w praktyce? Właściciel apartamentu może liczyć na przychód wynoszący nawet 65 tys. zł w skali roku, co daje ponad 5000 zł miesięcznie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu naszej autorskiej metody optymalizacji i zarządzania cenami noclegu, z uwzględnieniem świąt, okresów urlopowych, jak i potencjału samego regionu.

Inwestorzy mogą liczyć na nasze kompleksowe wsparcie – wykonamy nie tylko profesjonalną sesję zdjęciową, przygotujemy profile apartamentu na ponad 200 serwisach internetowych a następnie  zrealizujemy kampanie digital marketingowe, wykorzystując nowoczesne rozwiązania oraz narzędzia tak, aby cieszył się on zainteresowaniem najemców przez cały rok.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij